1. HRL JUG - 2. KOLO: MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA 22:31 HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Ovog smo se vikenda, ponovno uz izostanak nekoliko igrača, zaputili na prvo gostovanje sezone u Crikvenicu. Prošle sezone iz oba susreta s "Mornarom" izašli smo kao pobjednici.

Ovu utakmicu otvorili smo odličnim napadom, ali obrana je malo zaostajala. Oko 20-e minute, poboljšanje u obrani omogućilo nam je nekoliko laganih golova za prelazak u veće vodstvo i poluvrijeme smo dočekali sa 6 pogodaka prednosti.
Drugo poluvrijeme počelo je nešto bolje za domaće, koji su malo otopili prednost "crnih". U konačnici djeluje kao da je timeout "Dragovoljaca" u 43. minuti presudio utakmicu. U periodu od njega do kraja rezultat je bio 9:3 u našu korist, a obilježili su ga probojan napad i čvrsta obrana, uz raspoloženog Stipu Maleničića na vratima, koji se čak upisao u strijelce.
Još jednom su se u napadu razmahali Mislav Plazibat s 8 (5/6 s crte) i Hrvoje Jakelić sa 7 pogodaka, a u drugom dijelu njihov tempo preuzeo je Ferdo Mikulić sa svojih 5 golova.
Prema rasporedu, idući nam u goste dolaze Metkovćani.