1.HKRL: Težak poraz

Solin, GSD Bilankuša, 30.11.2008.
1.HKRL, pretkolo
RK SOLIN - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 34:21(14:13)
Očekivano, ali ipak teže nego smo mislili poraženi smo od odlične ekipe Solina. Vodio nas je trener seniora Ante Plazibat, jer je naš trener Boško Nazor Bole u isto vrijeme vodio mlađe kadete. Motivacije i želje nije nedostajalo, ali ne i snage za drugo poluvrijeme. Opet nam se događaju „crne rupe“…

Počeli smo odlično. Razigrana vanjska linija i posebno nadahnuta dva Tona, Roščić i Tokić. Igramo gol za gol, stalno smo u vodstvu, a u jednom trenutku imamo i +3, a onda se ozlijedio naš ponajbolji igrač Toni Roščić što nas je malo poremetilo, te do poluvremena domaći prelaze u vodstvo i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 14:13 za Solin.

U drugom poluvremenu potpuno drugačija slika. Solinjani su ubacili u višu brzinu, a do izražaja dolazi izostanak vanjskih igrača (mlađih kadeta) Šolića i Banovića koji su također odrađivali mlađekadetsku ligu. Do kraja utakmice igrali su samo domaći, dok smo mi izgledali kao razbijena vojska.

Žalosno, ali se moram složiti s trenerom kada kaže da je pobjedila ekipa koja je više željela pobjedu, koja je bila borbenija.
Da smo bar odigrali pošteno, pa izgubili. Ovako…..

Čestitke solinjanima na zasluženoj pobjedi.