1.HRL: Raspad sistema

Split, mala dvorana SC Gripe, 16.10.2010.
1.HRL, 6.kolo
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK SPAČVA VINKOVCI 28:42(19:20) Dugoratski rukometaši nisu iskoristili priliku kada su sredinom prvog poluvremena imali tri pogotka prednosti (11:8), a ponajprije zahvaljujući vlastitim pogreškama, omogućili su gostima da već do kraja prvog poluvremena okrenu rezultat i s minimalnom prednošću otiđu na odmor. Loša obrana domaćih nije uspjevala zadržati nalete iskusnih gostujućih napadača, a najbolji pokazatelj je broj isključenja i kaznenih udaraca, što je presudilo ovaj susret. Goste su predvodili iskusni provligaški igrači Tomas i Šunda sa po 8 pogodaka, dok je obraz domaćih strijalaca sačuvao efikasni Marko Galiot, koji je postigao isti broj pogodaka ...