Dragovoljac poražen na gostovanju u Crikvenici!

Hrvatski dragovoljac – Mornar Crikvenica    28:21

U gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici, ovu subotu je odigran susret između domaćina Crikvenice i Hrvatskog Dragovoljca pred 150 gledatelja! Dragovoljac je jako loše otvorio prvo poluvrijeme, te gosti odmah stvaraju gol razliku, najviše zahvaljujući odličnoj realizaciji u napadu. Prvo poluvrijeme završava s rezultatom  od 14-7 za domaćina iz Crikvenice. U drugom poluvremenu se Dragovoljac malo više raspucao, ali igra i tempo nisu bili na nivou domaćina. Do kraja utakmice domaćini su lagano kontrolirali tijek utakmice i konačni rezultat je 28-21 za Mornar Crikvenicu. Najbolji strijelac susreta je bio Tony Zaraev s devet pogodaka, a kod Dragovoljca se najviše istakao neuništivi Marko Galiot s sedam pogodaka. Sada slijedi još jedno neugodno gostovanje u srcu Istre protiv RK Buzeta.

Zapisnik utakmice možete pogledati OVDJE !

Hrvatski dragovoljac – Dubrovnik    25:32

Dragovoljac 2 razbio gospare za vrh tablice!

Ovu nedjelju krenulo se na neugodno gostovanje u dvoranu Gospino polje kod ekipe RKHM Dubrovnik 2. S obzirom na bodovno poravnanje s ekipom Solina 2 na vrhu tablice 3.hrl jug, pobjeda u Dubrovniku je bila imperativ za zadržavanje koraka u utrci za pobjednika lige. Dragovoljac odlično otvara susret, te odmah stvara gol razliku, a pokretljivom obranom nije dopuštao Dubrovčanima da se u prvom prvog poluvremena pretjerano raspucaju. Krajem prvog dijela ipak koncentracija Dragovoljca popušta te se gol razlika prepolovila na konačnih 14-18 za Dragovoljac. Dragovoljac šokantno otvara drugo poluvrijeme te Dubrovčani izjednačuju na 18-18. Nakon konsolidacije obrane i bolje realizacije u napadu, Dragovoljac preuzima kontrolu igre te ne daje previše rješenja mladoj ekipi Dubrovnika.  Dragovoljac do kraja utakmice je mogao zabiti i više golova ali je trener Stipičić odlučio pružit šansu svim igračima, kako bi uspješno priveli kraju jesenski dio sezone. Konačni rezultat na kraju je bio 25-32 za Dragovoljac, i nova dva boda za vrh 3.hrl jug. Najbolji igrači susreta su bili Bernard Jelčić i Martin Bilonić s po šest pogodaka, a za spomenuti je i odlična igra Ivana Pleića s četiri pogotka. Na kraju trener Stipičić mora biti zadovoljan prvim djelom sezone, dijelimo vrh tablice s ekipom Solina koja ima bolju gol razliku od Dragovoljca za samo tri gola, te možemo zaključiti da nas očekuje iznimno borbeno i interesantno proljeće u kojem krećemo po naslov prvaka.