DRAGOVOLJAC ZAUZEO VRH TABLICE!

dubrovnik-hd2

U subotu je Dragovoljac krenuo na teški susret protiv neugodnog domaćina iz Dubrovnika, kako bi ostvario četvrtu pobjedu zaredom. Susret je odigran u sportskoj dvorani Dubrovnik pred 300 vatrenih navijača domaćina. Dragovoljac je tradicionalno usporeno otvorio susret te brzoj momčadi Dubrovnika prepustio ritam utakmice koji su to dobro iskoristili. U prvom poluvremenu se u trenucima gubilo i četiri gola razlike, ali pred kraj Dragovoljac stiže domaćina na minus jedan, te poluvrijeme završava s 12:11 za domaćina. Nakon uputa trenera Marina Stipičića, Dragovoljac znatno jače ulazi te jakom obranom uspijeva zaustaviti napade Dubrovčana poglavito najboljeg strijelca utakmice Bušlju. Usprkos presingu domaćina, Hrvatski Dragovoljac stvara razliku pred kraj utakmice te elegantno uz najboljeg pojedinca na terenu Mislava Plazibata, privodi utakmicu kraju s konačnim rezultatom 21:28. Napomenimo da je ova četvrta pobjeda zaredom te da je ekipa Hrvatskog Dragovoljca preuzela vrh 2. HRL-jug.