Druga momčad poražena od Makarana!

hd-oli2

U subotu na SC Gripe, u maloj dvorani odigran je susret protiv Kingtrade, momčadi iz Makarske. Ekipa Hrvatskog Dragovoljca je dobro otvorila utakmicu ali lošu obranu i promašene prilike, koriste Makarani i poluvrijeme završava 18-18. U drugom poluvremenu Dragovoljac preuzima glavnu ulogu s raspoloženim Ercegovićem i golmanom Tokićem, te čak odlazi deset minuta prije kraja na tri razlike. U zadnje tri minute Kingtrade je stigao do izjednačenja, te s igračem manje u završnici odnose bodove s Gripa rezultatom 30:31. Izgubila se dobivena utakmica, kapetan Marin Grgat je preuzeo odgovornost u zadnjim napadima da riješi utakmicu ali sva tri napada nisu realizirana. Uzbudljiva utakmica je tužno završila, teško će se zaboravit ovaj poraz od ljutih rivala.