Druga momčad završila sezonu velikom pobjedom!

guja

U nedjelju na SC Gripe, u slavljeničkoj atmosferi proslave 60 godina kluba, poražen je fenjeraš iz Vrgoraca. Ekipa Dragovoljca je ozbiljno shvatila protivnika te ih je nadigrala u svakom smislu, a drugu momčad je vodio trener prve ekipe Marin Stipičić umjesto Mije Klarića. Domaćini su dobro otvorili utakmicu te su bez problema kontrolirali protivnika i ponudili atraktivne poteze. Prvo poluvrijeme je završilo s 21:13. U drugom poluvremenu Dragovoljac razbija do kraja goste s nevjerovatnih 44:26, s napomenom da su gosti mogli proć i gore. Priliku da se nametnu treneru prve momčadi osim standardno dobrih Grgata i Pocrnje sjajno je iskoristio Lazarušić i topovnjača Milivoj Kaštelančić kojeg će se sigurno sjećati golman Vrgorca, koji je nakon jednog obranjenog Milinog projektila završio kod lječničke ekipe.