GODIŠTE 2002: 1, X, 2

hd-2002

Dječaci A (2002/2003) ove godine igraju Regionalnu ligu (Zadar-Dubrovnik). S obzirom na mali broj igrača u ovom godištu, a naporan raspored natjecanja (dvokružni sistem), ovu generaciju očekuje puno znoja i truda. Idemo junački, iz vikenda u vikend pa šta Bog da.

Dosad su odigrane tri utakmice, rezultati šareni. Pobjeda, remi i poraz. U porazu protiv RK Zadra držali smo se prvo poluvrime u egalu, no u rugom dolazi do kondicijskog (kadrovskog) pada te je poraz bio neizbježan. U drugoj utakmici pobjedili smo RK Arbanase 10+ razlike, jednosmjerna utakmica. Međusobna utakmica sa našim partnerima Kaštelanima završila je neodlučeno 8:8, nakon velike borbe svih 40 minuta. Čudna utakmica, gubimo 3:0 u 5. minuti, pa vodimo 8:6 do pred kraj utakmice, da bi na kraju završilo podjelom bodova. Za obranu kapa doli, za napad glava boli...