HD (HAKLERI DRAGOVOLJCI) MINIMALNIM PORAZOM ZAKLJUČILI SEZONU

RK KTC Križevci - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 34:33 (16:17)

KTC: Pavelić, Berend, Katavić, Kamenar, Babić 13(9), Nemčić, Kemenović 2, Jelenić 2, Bošković, Zorko 2, Lovrenčić 6, Pećina 9, Bogdan. TRENER: Dragutin Miklečić

HD: Plazibat 7(1), Bajkuša 9, Perić 4, Grgat, Čorić, Banović 13, Terzić, Kovač. TRENER: Marin Stipičić

SEDMERCI: KTC 4(4), HD 3(1)

ISKLJUČENJA: KTC 6 min, HD 2 min

Prvo je poluvrijeme zasluženo pripalo gostima iz Dugog Rata koje su predvodili Banović i Bajkuša. KTC je najbolji dio utakmice odigrao od 50. do 52. minute kada je stekao 3 pogotka prednosti 31:28. H. dragovoljac uspio se vratiti i izjednačiti na 33:33, a pobjednički pogodak za domaćine postigao je Pećina. Imali su Dragovoljci posljednji napad za neriješeno, Plazibat je prošao kroz sredinu obrane i postigao pogodak. No, zatim se začuo svirak suca koji je poništio gol aludirajući da su bili koraci. Eh sad, jesu ili nisu, mišljenja su različita, ali ostaje dojam da je nerješen rezultat ipak bio najpravedniji za ovu utakmicu. Ovako, čestitke KTC-u na fer i korektnoj utakmici i ponašanju unutar i van terena.