HD-KTC 31:32

hd ktc

Dugoratski rukometaši izgubili su utakmicu na domaćem parketu Gripa. Gosti su tijekom cijele utakmice imali rezultatsku prednost, no Dragovoljci su se konačno trgnuli i uspjeli povesti 31:30 pred sam kraj utakmice. U uzbudljivoj završnici gosti iz Križevaca su pobjednički pogodak postigli minutu prije posljednjeg zvuka sirene iz sedmerca preko raspoloženog Tarasa. Dugoraćani su imali napad za izjednačenje, ali je udarac Jakeljića obranio vratar KTC-a Henigman.  (dugirat.com)

Tijek cijele utakmice slikovito je stao u posljednju minutu. Gosti iz Križevaca u polukontri pogađaju stativu lopta se odbija te pored zbunjene obrane domaćina opet dolazi u ruke gostiju. Uz sudački previd KTC-ovci uspijevaju izboriti sedmerac i isključenje. Vratar Đonlić je bio blizu obrane sedmerca, ali se lopta od noge odbija u gol. U posljednjem napadu Dragovoljci dolaze do čiste pozicije za šut, ali lopta pogađa vratara u nogu i tu je bio kraj utakmice. Rekli bi neki da nismo imali sreće, ali nismo je ni zaslužili ni uspili isprovocirat.