Igra za zaborav, bodovi na kontu

Detalj sa utakmiceSplit, 05.03.2005.
2.HRL-jug, 12kolo
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAMIČAK  27:26 (15:9)

Počelo je sa izjednačenim pogocima i greškama, gol za gol, greška za grešku sve do 8:8. Tada dragovoljci kreću malo bolje u obrani i koncetriranije u napadu da bi poluvrijeme dočekali sa 15:9...

Početkom  drugog poluvremena igra se gol za gol, a onda gosti čine ono što su domaćini radili drugi dio prvog poluvremena, pojačavaju obranu, iskorištavaju sve šanse koje su imali za dati gol i sustižu rezultat, što utakmicu čini neizvjesnom do samog kraja.
Srećom po dragovoljce gosti promašuju 4 od 7 sedmeraca i tako pomažu domaćinu da uzme vrijedne bodove.