Ipak pobjeda

RK “Adriachem“ - RK“Hrvatski dragovoljac“ 18 : 19 (10 : 10)

U derbiju 3. kola u tvrdoj i neizvjesnoj utakmici pobjeda je otišla u Dugi Rat iako rezultat i nije možda najbolje mjerilo samog toka utakmice. Stiče se dojam da su igrači Dragovoljca malo prenervozno i dekoncentrirano ušli u utakmicu, te vrlo rani izlazak iz igre Tokića zbog ozljede ipak je ostavio traga na igrače.

Kaštel Gomilica, 28. 9. 2003.

Županijska liga (3. kolo) – Mlađi kadeti

RK “Adriachem“ – Bašić; Parat (1); Barić (2); Predovan(5); Milić; Keđo (4); Šantić; Kević (3); Mateta; Burilović; Musulin; Milić (3);

RK“Hrvatski dragovoljac“ – Jerčić; Ćoko (7); Vrkić (5); Tokić (2); Ercegović; Perić (2); Pleić (1); Ðurić; S. Tokić; Siničić (2); Pandža; Lažeta;

Velik broj promašenih udaraca i loša obrana obilježila je prvo poluvrijeme. U nastavku se prešlo na zonsku obranu 6:0, uz nekoliko sjajno obranjenih udaraca vratara Jerčića, koja je dala ploda te vrlo brzim i sigurnim kontrama Ćoke i Vrkića otišlo se na +4.ž

Lagani pad koncentracije u samom finišu rezultirao je približavanjem domaćina no to je bilo sve, teško ali slatko, bodovi idu u Dugi Rat.