Još jedno kolo do kraja...

hd-trilj05malaDomaćini su na samom početku  stvorili prednost od 3-4 razlike koju su održavali do poluvremena. U nastavku je i dalje prednost na strani dugoračana međutim nakon par nerealiziranih zicera, gosti uspijevaju izjednačiti u 42.  minuti na 22-22. To je bio znak za alarm. Serijom 10-2 domaćini osiguravaju nova 2 boda i dalje vodeće mjesto na tablici. Domaćine su predvodili Plazibat i Galiot sa po 5 pogodaka, a kod triljana najefikasni je bio ljevoruki Golem sa 10 te Borozan sa 7 pogodaka. Zadnji korak je gostovanje u Trogiru.

R.K. ''HRVATSKI DRAGOVOLJAC'' - R.K. ''TRILJ PRŠUT VOŠTANE''  37:29 (17:14)