HRVATSKI DRAGOVOLJAC – CRIKVENICA  26:22 (11:10)

Split, mala dvorana SC Gripe. Gledatelja: 100. Suci: Bulum i Carević (oba Metković)

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Plazibat 11(5), Pavlović 1, Klarić, Bajkuša, L.H. Perić, Kaštelančić. Maleničić, Bosnić, Kaša 4, Gale, Čorić 4, Banović 4, Jakeljić 2 ;
Trener: Marin Stipičić

CRIKVENICA: Begić, Bogdanović, Lušić 1, Hrvatin 11 (3), Mazzaroli 1, Erstić 1, Svetić, Lolić, Derosi 2, Stojanović 2, Grozdek, Karačić, Stančić, Montanari 4, Saršon ; Trener: Siniša Markota

SEDMERCI: HD 6(5), Crikvenica 5(3)
ISKLJUČENJA: HD 6 min, Crikvenica 12 min

Dugoraćani su u posljednjoj ovosezonskoj utakmici pred svojim navijačima zasluženo slavili protiv trećeplasirane Crikvenice. Sve bitno odvijalo se u završnici prilično izjednačene utakmice. U zadnjih pet minuta ušlo se s minimalnom prednošću domaćih (22:21) koji su potom na dvije minute ostali bez najboljeg igrača Mislava Plazibata. Međutim, uspjeli su se dragovoljci obraniti te u sljedeće tri minute golovima dvostrukog strijelca Dina Banovića te Mateja Jakeljića otišli na nedostižnih plus četiri (25:21). Do kraja utakmice najprije je rezultat smanjio najbolji kod gostiju Hrvatin da bi Kaša potvrdio pobjedu Hrvatskog dragovoljca.