Kup Grada Omiša u mini rukometu

U školskoj dvorani u petak 13.05.2006. održan je "Kup Grada Omiša u mini rukometu". Na natjecanju su nastupile tri škole rukometa koje djeluju pod okriljem Rukometnog kluba Hrvatski dragovoljac iz Dugog Rata, a to su Omiš, Stobreč-Šine i Dugi Rat. U uzbudljivom i izjednačenom natjecanju najuspješniji (čitaj najspretniji) su bili minići Stobreč-Šine...

RŠ Stobreč-Šine

RŠ Omiš - RŠ Stobreč-Šine 17:17(6:8)
U prvoj utakmici sastali su se Bolini momci. U borbenoj utakmici rezultatski izjednačenoj od početka do kraja (maksimalna prednost kod obe ekipe iznosila je +2) stobrečani su spasili bod u posljednjim sekundama susreta.

RŠ Dugi Rat - RŠ Stobreč-Šine 14:17(7:12)
U drugoj utakmici nakon izjednačenog početka Stobrečani pritišću gas i do poluvremena odlaze na +5. Nakon pauze dugoraćani se bude, te dolaze na minimalni zaostatak 12:13, ali više od toga ne mogu, pa RŠ Stobreč-Šine odnosi pobjedu i prvo mjesto na turniru.

RŠ Dugi RatRŠ Dugi Rat - RŠ Omiš 19:18(11:7)
U utakmicu u kojoj se odlučivalo o drugom mjestu dugoraćani su ušli puno ozbiljnije od omišana šta je rezultiralo njihovim vodstvom od prve minute, pa do zadnje dvije minute. Do tada su dugoraćani vodili 17:14, ali onda na red dolaze "omiški sokoli", te 10-ak sekundi do dolaze do 18:18, ali uz zvuk sirene dugi rat postiže pobjedonosni pogodak i osvaja drugo mjesto.

Poredak:

1. RŠ STOBREČ_ŠINE 3
2. RŠ DUGI RAT 2
3. RŠ OMIŠ 1

Nakon turnira svi natjecatelji su se zabavili na popularnoj "kamenoj" uz pizzu i colu, a Bole je izabrao zmajeve za sutrašnje županijsko...