RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – RK CRIKVENICA 25:27(8:15)
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – RK BENKOVAC 28:9(15:7)
RK ZADAR – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:21(8:9)
ŽRL, 12.kolo
Ml.kadeti(1996): RK EMC SPLIT – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 19:19(10:10)
Kadeti (1994): RK EMC SPLIT – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 20:30(9:16)
Ovaj vikend obilježila je zadnja ligaška utakmica seniora u ovoj kalendarskoj godini. U dva potpuno različita poluvremena rukometaši hrvatskog dragovoljca nisu uspijeli doći do nasušno im potrebnih bodova za miran ulazak u novu godinu. Šteta, nakon fanatičnog ulaska u drugo poluvrijeme dugoraćani su uspijeli serijom 12:3 preokrenuti već izgubljenu utakmicu, ali su na kraju ipak „izgorili u želji“ , pa su jako dobri gosti u infarktnoj završnici uz lagani vjetar u leđa ljudi u crnom (šta je bilo sa onom floskulom domaćinsko suđenje) bodove odnijeli u Crikvenicu.
Mlađi kadeti odradili su i 4.krug u 1.HMKRL-jug. U prvoj utakmici lagano su pobjedili benkovčane, da bi nakon toga u uzbudljivoj utakmici bili poraženi od ekipe Zadra.
U 12.kolu županijske lige snage su na Gripama odmjerili rukometaši EMC Splita i RK HD-a. Kod mlađih kadeta bilo je jako uzbudljivo, kombinirana ekipa dragovoljca je ipak neočekivano izgubila bod, dok su dvije godine stariji kadeti neočekivano lako upisali nova dva boda.