NA VRHU TABLICE

IMG 3966

Hrvatski Dragovoljac  - Biograd   31:14

Dragovoljac razbio Biograd za vrh tablice 1.HRL-jug!

U sportskoj dvorani Ribnjak, u Omišu, ovu subotu je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometnog kluba Biograd pred 500 gledatelja! Dragovoljac je čvrsto ušao u utakmicu s jakom obranom i brzim napadima te je kontrolirao rezultat i tempo cijelu utakmicu. Agresivna obrana u prvom poluvremenu ostavlja goste na samo pet pogodaka, dok su domaćini napunili mrežu gostiju s čak sedamnaest pogodaka. U drugom poluvremenu, domaćin je nastavio u istom tempu, a gosti nisu imali rješenja za razigrani Dragovoljac, te utakmica završava s konačnim rezultatom 31-14 za Dragovoljac. S obzirom na rezultat i protivnika trener Pleić je dao priliku svim igračima da se dokažu i kombinirao je sastav s mlađim igračima na različitim pozicijama. To je najbolje iskoristio Antonio Bočkaj s sedam pogodaka, a za spomenut su i partije Hrvoja Urličića s tri pogotka, i odlične obrane Stipe Maleničića. Napomenimo da je ovo treća uzastopna pobjeda Dragovoljca u 1.HRL jug, te da Dragovoljac dijeli vrh tablice s ekipom Mladog Rudara koja također ima maksimalni učinak u prva tri kola, ali lošiju gol razliku. Idući tjedan Dragovoljac ide na neugodno gostovanje ekipi Kozale, te se nadajmo da će se vratit s vrijedna dva boda, i  pozicijom lidera 1. HRL jug!