Nema slatkog za Dragovoljce u Županji

19 kolo_rkhd_crik10RK ŽUPANJA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  30:24(15:10). Teško je bilo očekivati neko slatko čudo u Županji jer domaćini su pobjedili Dragovoljce i u ogledu na splitskim Gripama. Ne opet, nije to bila utakmica bez uzbuđenja. Očigledno su gledatelji oprostili rukometašima Županje težak poraz u Osijeku, jer ih je na utakmicu opet došao veliki broj. Igrači su im se odužili pobjedom. Da li zbog igre Dugoraćana ili zbog velike želja za dokazivanjem, pred vjernim navijačima, Županja je imala dosta tehničkih grešaka, pa su favoriti tek sredinom poluvremena, 16. minuta, stekli prednost od plus šest. Hrvatski Dragovoljac smanjuje početkom nastavka, no serijom pogodaka od 32. do 36. minute (4:0) Županjci konačno smiruju goste i odlaze na plus osam pogodaka (19:11) prednosti. Nedostižno ...