NI BUZET NE MOŽE BODOVE UZET

IMG 3967

Hrvatski Dragovoljac  - Buzet   33:28

Dragovoljac puca iz svih oružja na Ribnjaku, ovaj put je nastradao Buzet!

Dragovoljac ove sezone ima 100% učinak u domaćinskim utakmicama, te nakon prošlotjednog nesretnog poraza u derbiju protiv Rudara, utakmica protiv Buzeta je označena kao ključna za zadržavanje ambicija za vrh 1.HRL jug. Tako je ovu nedjelju odigran dramatičan susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometnog kluba Buzet pred 800 gledatelja u sportskoj dvorani Ribnjak u Omišu! Dragovoljac je čvrsto ušao u utakmicu s jakom obranom i brzim napadima ali se gosti ne predaju, te čvrstom i upornom obranom forsiraju greške Dragovoljca. Ipak pri kraju prvog poluvremena igrači Dragovoljca iskorištavaju nekoliko pogrešaka igrača Buzeta te prvo poluvrijeme završava rezultatom 15-10 za Dragovoljac . Nažalost, krajem prvog poluvremena teško se ozlijedio  igrač gostiju Oliver Lušić što je dodatno uzdrmalo goste iz Buzeta. Početak drugog poluvremena definitivno pripada Dragovoljcu te sjajnom Hrvoju Urličicu koji je zabio četri gola u razmaku od pet minuta, a šlag na kraju uvodu Dragovoljca u drugo poluvrijeme je pogodak golmana Maleničića svom kolegi na vratima Buzeta preko cijelog terena! Nakon toga Dragovoljac se odvojio na osam golova prednosti te usprkos naporima domaćina mirno utakmicu prevodi kraju s konačnim rezultatom 33-28 za ekipu iz Dugog Rata. Najbolji strijelac za Dragovoljac bio je kapetan Mislav Plazibat s osam pogodaka, a odlične partije su pružili Hrvoje Urličić i golman Stipe Maleničić. Dragovoljac se trenutačno nalazi na trećem mjestu s jednakim brojem bodova kao i drugoplasirani Split, koji ima neznatno bolju gol razliku od Dragovoljca. Iduću subotu u goste stiže ekipa RK Pećina iz  Rijeke koja je ove sezone upisala samo jedan remi i sigurno se neće dobro provest na Ribnjaku! U subotu navečer obavezno dođite do Ribnjaka i podržite ekipu Dragovoljca u novim pobjedama!