POBJEDA DRAGOVOLJCA NAD BIOGRADOM U DERBIJU KOLA!!

hd2014-memorijal

U ŠC Gripe, u Splitu, prošlu nedjelju je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i gostiju iz Biograda. Dragovoljac je dobro otvorio utakmicu i sredinom prvog poluvremena imao i pet pogodaka prednosti, ali Biograd zahvaljujući vanjskoj liniji predvođenu najboljim strijelcom utakmice Šimom Markićem s 14 pogodaka, smanjuju tu prednost na 14:13 na kraju prvog plouvremena. U drugom poluvremenu Dragovoljac sve do same završnice je kontrolirao utakmicu, ali nekoliko tehničkih pogrešaka i čudnih odluka sudaca usmjerile su utakmicu u neizvjesnu završnicu. Biograd je dobio priliku da u zadnjoj minuti iskoristi sedmerac i pokuša izvući bod s gostovanja ali Markića zaustavlja golman Dragovoljca Stipe Tokić sjajnom rekcijom na golu. Od domaćina najbolji strijelac je bio kapetan Mislav Plazibat s 9 pogodaka, a odličnu igru pružio je i Marko Maleničić s 6 pogodaka. Dragovoljac je trenutno na 2. mjestu 2 HRL-jug, te će se ovakvim igrama vrlo brzo vratiti na prvu poziciju.