Kadeti: Hrvatski dragovoljac - Vrgorac 32:15(18:6)
Kadeti: Jelsa - Hrvatski dragovoljac 28:20 (13:8)
Mlađi kadeti: Jelsa - Hrvatski dragovoljac 10:16 (3:7)
Ovaj vikend odigrana su dva kola Županijske lige u kojima su kadeti ostvarili polovičan uspijeh, dok su mlađi kadeti donjeli bodove iz Jelse...

Dugi Rat, 23.09.2006.
3.kolo ŽRL
Kadeti
Hrvatski dragovoljac - Vrgorac 32:15(18:6)

Kadeti Hr. Dragovoljca pobijedili su vršnjake iz Vrgorca bez ikakvih problema. Nakon loših prvih 5 minuta stvari sjedaju na svoja mjesta te dugoraćani bez ikakvih problema pobjeđuju loše goste iz Vrgorca. Krajnih +15 dozvolilo je treneru da minutažu podijeli svima jednako te su svi igrači bili zadovoljni.
To je bio dobar početak dana u popodnevni 11. memorijalni turnir seniora.

2.kolo ŽRL
Kadeti
Jelsa - Hrvatski dragovoljac 28:20 (13:8)

Mlađi kadeti
Jelsa - Hrvatski dragovoljac 10:16 (3:7)

Rano ujutro u nedjelju ml. kadeti i kadeti su se uputili na Jelsu.  Nedolaskom Tokića i Rakuljića  nije dobro počeo dan.
Nakon dugog putovanja od gotovo 3 ipo sata stigli smo u Jelsu i odmah se uputili put dvorane.
Prvu utakmicu igrali su ml. kadeti protiv favoriziranih Hvarana (u glavama im je bio prošlogodišnji poraz od 10 razlike).
Jelšani su se malo opustili na početku utakmice te su ih gosti čvrstom obranom  i lakim golovima iz kontri pošteno uzdrmali te poveli 7:3. Dugoraćani su i dalje igrali izvrsno te su vrlo lako došli do pobjede. Posebno treba istaknuti odlični trojac Bušić, Plazibat i Štrljić koji su odigrali gotovo bez ijedne pogreške.

Kadeti su svoje bodove ostavili na Hvaru. Loš početak, vodstvo domaćih 7:2, tako se igralo i do kraja, te su  domaćini zasluženo osvojili bodove.
U loš dan uklopila se nova ozljeda Frane Pleića koji je sredio ligamente lijevog zgloba, te ga neće biti 2-3 mjeseca.