19 kolo_rkhd_crik7
19.kolo 1.HRL
RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" : RK "CRIKVENICA" 30:26 (10:12)
SPLIT, ŠC "GRIPE" - Mala dvorana, 16.03.2013. ,16:00h, Gledatelja: 150
Crikveničani su obzirom na loše stanje na tablici u Split došli skupo prodati svoju kožu.U utakmici punoj preokreta igralo se gol za gol skoro do pred kraj samog susreta. Loše izdanje domaćih golmana te dobra igra Stojsavljevića i Grozdeka davalo je nadu gostima da bi mogli otići iz Splita s punim plijenom u rukama.

Dragovoljac je u prvom poluvremenu uspio održati rezultatski priključak s raspoloženim M. Perićem (8). Međutim u drugom poluvremenu mu se priključuju Plazibat i Banović te se Dragovoljac  u 53. minuti odvaja na 3 zgoditka razlike (26:23) te održava prednost do kraja susreta.