RK DUBROVNIK-RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 31:34 (15:18)

Nakon lagane pobjede protiv Knina 95,slijedilo je jedno od težih gostovanja ove lige.U goste smo došli ekipi Dubrovnika koja je u odnosu na prošlu godinu oslabljena neigranjem Vegara,ali i ove godine imaju gotovo jednako dobru ekipu i bit će velik zalogaj za sve klubove,naročito na svom parketu.
Utakmica kreće nervozno,domaćini vode 3:1,zatim par brzih golova Dragovoljca i ubrzo se lakše diše.Konstantno smo držali prednost od 2-3 pogotka,nekoliko puta smo imali priliku odvojit se na 4,ali jednostavno nije išlo.Na poluvremenu +3 za nas.

U nastavku dobar start:odmah se odvajamo na +4 i umjesto da dodatno povećamo razliku i mirno privedemo utakmicu kraju,dopuštamo protivniku da izjednači,ali ništa više od toga.Jednostavno,taj dan smo bili malo bolji od Dubrovnika,iako smo promašili previše šansi,ali ni Dubrovčani nisu zaostajali u tom segmentu.Tako su golmani uspjeli obilježiti ovu utakmicu gdje se naš Bušić istaknuo sa preko 20 obrana.Što se napada tiče,Marin Stipičić je predvodio dragovoljce s 10 pogodaka.
Iduće kolo smo domaćini uvijek nezgodnoj momčadi Kamička koja je u prvenstvo krenula 100%-tno,baš kao i mi i ne sumnjamo u dobru utakmicu,a s naše strane očekujemo i pobjedu.
Dakle subota,14 h,mala dvorana Gripe,derbi 3. kola 2HRL-jug.