RK Hrvatski Dragovoljac - RK Senj 21:18 (11:8)

Nezgodno krilo Hrvatskog Dragovoljca, iskusni Marko Perić, u svom osvrtu na sinoć odigranu utakmicu protiv senjske mladosti piše "urbi et orbi" na međumrežju sljedeće...

"U goste nam je došla mlada i perspektivna momčad Senja. Pa krenimo redom...
Utakmica počinje tvrdo, s obe strane se igrala dobra obrana i tek pred kraj druge minute utakmice gosti postižu prvi pogodak iz kontre gdje smo nespretno izgubili balun u napadu. Poslje toga radimo seriju od 3 pogodka zaredom, te san pomislio da ćemo ući u ritam, ali po običaju počinjemo "kemijat" u napadu i gosti vrlo brzo dolaze do egala. Sljedećih par minuta se utakmica igrala gol za gol.. Sljedeću osijetniju prednost radimo krajem prvog poluvremena. Dajemo 3 gola zaredom te tu prednost održavamo do kraja prvog dijela utakmice. Rezultat se zaustavio na 11:8.
U drugo poluvrijeme krećemo - flegmatično. Primili smo dva brza gola te nam je to bila opomena da se brzo trgnemo. To i radimo i ponovo smo podigli prednost na 3 gola razlike. Pred smiraj utakmice u jednom trenutku je naša prednost narasla do praktički nedostižnih 5 razlike, 4 minute prije kraja. Gosti do kraja utakmice samo ublažavaju poraz...
Moram napomenuti da jedanašnji MVP naš vratar Matej Glavaš koji je radio prava čuda na branci, skupio je cca. 20 obrana!, te mu i ovim putem čestitam na odličnoj utakmici."