RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "ŽUPANJA" 33:37(18:20)

rkhd-zup 01A što napisati o utakmici u kojoj smo primili 37 golova, koju posluku porati?!? Kažnjavali su gosti iz Županje svaku grešku obrane dragovoljca, a bilo ih je puno.... Prvo poluvrijeme je na kraju ispalo dobro s obzirom koliko smo griješili, držali smo utakmicu u egalu do rezultata 18:18 međutim gosti do kraja poluvremena povisuju prednost na 18:20.

rkhd-zup 07
U drugom poluvremenu gosti vode po zgoditak razlike do rezultata 22:23 te se odvajaju na velikih 7 zgoditaka prednosti 24:31.Bila je to prevelika prednost koju su domaći igrači do kraja utakmice smanjili na četiri zgoditka razlike.

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "ŽUPANJA"  33:37(18:20)
Split-Mala dvora ŠC „GRIPE“.Gledatelja.250.