SOL(IN) NIJE USPIO ZAPAPRIT DRAGOVOLJCU

rkhd09

U ŠC Gripe, u Splitu, ovu nedjelju je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometog kluba Solin. Dragovoljac je čvrsto otvorio utakmicu i sredinom prvog poluvremena stvara tri gola prednosti. Uz odličnu obranu priveli su prvo poluvrijeme kraju s rezultatom 18-16 za domaćina. U drugom poluvremenu Dragovoljac je krenuo još jače i stvara veliku razliku koju gosti nisu više mogli ugrozit. Solin je početkom drugog poluvremena pokušao flasterima i divljom obranom blokirat Dragovoljac i vratit se u utakmicu, ali Dragovoljac to koristi i utakmicu privodi kraju s konačnim rezultatom 35:27. Najbolji strijelac utakmice je bio Mislav Plazibat s jedanaest pogodaka, a uz njega najviše se istaknuo Stjepan Bajkuša s pet pogodaka. Moramo pohvaliti igru kapetana Plazibata u protekle tri utakmice koji svojom igrom i pogodcima je pravi vođa na terenu i van njega. Također trener Stipičić je pri kraju utakmice u igru ubacio mlade nade Filipa Pranjića i Antu Vukasovića, dvojac je sjajno reagirao igrom, a poglavito se istaknuo Vukasović postignutim eurogolom, te zaslužio aplauz s dobro popunjenih tribina. Atmosfera u ekipi je sjajna s obzirom da Dragovoljac drži vrh 2HRL.-jug, a blizu povratka u ekipu nakon zalječenih ozljeda su Kaša, Perić i Tokić.

RK HD - RK SOLIN 35-27