RK CETINKA - RK HRV.DRAGOVOLJAC  12:15(6:8)
Kadeti
RK CETINKA - RK HRV.DRAGOVOLJAC  16:18(6:10)
Mlađi kadeti
RK CETINKA - RK HRV.DRAGOVOLJAC  20:24(11:10)
Igranje u cetinskoj krajini uvijek je prigoda za viteške i fer susrete i gostovanje u kojem se ne može ništa planirati. ovog puta pored borbenosti bilo je i sportske sreće tako da smo pogodili u sridu.

RK CETINKA - RK HRV.DRAGOVOLJAC  12:15 (6:8)

Dječaci 94.god. nervozno su otvorili utakmicu, domačini su poveli 1:0 i 2:1. U tim trenucima ravnotržu je držao Dino Banović, a kad su mu se u realizaciji pridružili Dino Suša i Stjepan Bajkuša vodstvo nisu ispuštali do kraja susreta. Danas ova ekipa nije imala najbolje izdanje, ali ostvarili su pobjedu koja ih je dovela na 1. mjesto jesenskog dijela županijske lige.

RK CETINKA
A.Čaleta, Šušnjara, S.Perković, G.Sikirica, I.Bilonić, Brčić(1), Budić Leto (3), J.Kovačević, A.Pezelj(2), L.Grubišić(6)

RK HRV.DRAGOVOLJAC
M.Tomasović, M.Grgat, J.Rako, D.Banović(9), D.Tafra, M.Jakelić, D.Suša(3), S.Bajkuša(3), M.Lovrinčević, N.Čota, M.Lončar, T.Mekinić,Š:Šolić

RK CETINKA - RK HRV.DRAGOVOLJAC  20:24 (11:10)

Mlađi kadeti odigrali su ravnopravnu utakmicu sa obostrano dosta grešaka. U prvom poluvrmenu rezultat se izmjenjivaou korist obje ekipe da bi na poluvremenu Cetinka vodila 11:10. Početkom drugog poluvremena mladi dugoraćani su izjednaćili, poveli 4 razlike i taj rezultat zadržali do kraja susreta. Za našu igru može se reći puno oscilacija i dekoncentracije, ali to se može pripisati godinama. Potrebno je još mnogo rada i strpljenja za napravit napredak u igri koji mlađi kadeti sigurno žele učiniti, ali ruke i noge ne prati uvijek glava. Borbenost im ne nedostaje. Bolji od ostalih ovaj put bio je Mislav Plazibat.

RK CETINKA
M.Pezelj, K.Šipić(1), M.Ivančević(1), L.Grubišić, M.Brčić(11), B.Kaloper, N.Perković(2), D.Bajijć, J.Gabričević, I.Jaković(3), V.Budić Leto, Bilonić

A.Bušić,T.Roščić(1),  A.Matić(1), I.Kaša, I.Knezović,  M.Katavić, M.Plazibat(9), A.Trogrlić, A.Kovačić(2),M.Gvozden(2), I.Pavičić,  T.Tokić(9), A.Marić,S.Klišanin

Kadeti
RK CETINKA - RK HRV.DRAGOVOLJAC  16:18 (6:10)

Kadeti su također odigrali ravnopravnu utakmicu u kojoj su vodili većim dijelom utakmice do 27. min. kada su domaćini imalli prvo vodstvo15:14, zatim 16:15, da bi naši kadeti odigrali dobru obranu ,zadnjih 7 minuta nisu primili gol, a duet Jure-Jure sa 3 gola donose pobjedu. Vrijedna pobjeda protiv dobrog protivnika, da je rezultat bio i drugačiji ne bi bilo nezasluženo.