Mlađi kadeti
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAMIČAK 19:16 (10:5)

Kadeti
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAMIČAK 26:19 (7:9)

Ni ovog puta obje ekipe domaćih nisu bile kompletne..u "mlađima" bez Nazora, Budića, Vukovića, Rakuljića i još nekih dok u "starijima" bez Čoke i Jerčića ali vratija se Frane..karika koja nedostaje u obje ekipe..s njim, druga pisma..kao što se po rezultatima može i vidjeti..

RK "Hrvatski dragovoljac" - RK "Kamičak"  19:16 (10:5)

RK "Hrvatski dragovoljac": Tomić; Mladin; Erceg; Bilić; Raos; Grgat (1); Perić (1); Tokić (1); Gvozden; Čurlin; Pleić (7); Klarić (7); Brzović (1); Jerčić (1);
TRENER: Krešo Glavica

RK "Kamičak": Banovac; Radović (1); Blažević (2); Runje (1); Masnić (3); Vučković (7); Vuković (1); Pavić (2); Samac (1); Gašpar (1); Gulam;
TRENER: Boris Kerum

Početak je bio ujedno i kraj utakmice jer vodstvo od 5-0 na samom startu bilo je znakovito. Ovo je ipak bila druga ekipa sa Pleićem i Klarićem iako bez važnih pojedinaca koji su i ovog puta iz opravdanih razloga izostali.

Ni u jednom trenutku pobjeda nije bila u pitanju bez obzira na mnoge rotacije unutar ekipe "dragovoljaca" svi su dobili adekvatnu minutažu te osjetili slast pobjede. No, bez obzira na to, konstantnost forme nije još uvijek uočljiva, prevelike su amplitude u igrama "mlađih" toplo-hladno. Valjda je utjecaj protekle hladne zime još uvijek prisutan u glavama pojedinaca te se toplo nadamo da će sa ovim lijepim vremenom doći i do promjena u glavama istih.

Kadeti
RK "Hrvatski dragovoljac" - RK "Kamičak" 26:19 (7:9)

RK "Hrvatski dragovoljac": S. Tokić; J.Mladin; Lažeta (3); Siničić; J. Tokić (9); Ercegović (5); Ðurić; Vrkić; Pleić (3); Grubiša; Pandža; Vuković; Perić (4); Marčić (2);

RK "Kamičak": Erceg; Radović; Blažević; Runje; Masnić; Vučković; Vuković (1); Matić; Tomić; Grčić (6); Boškin (8); Kerum (4);

Loše prve poluvrijeme odigrali su domaći, mlako u obrani sa propusnim Stipom Tokićem na vratima te bez ideje u napadu "dragovoljci" su dali krila sinjanima koji su se možda u jednom trenutku ponadali i nekakvoj senzaciji.

Iako bez prvog vratara Jerčića te organizatora igre Ćoke, sa nepripremljenim Pleićem (ekskurzija), iscrpljenim Tokićem (dan ranije odigrao cijelu utakmicu za seniore u kojoj je za pobjedu nad Šibenikom ugradio 7 pogodaka) senzacija je ipak izostala te je dugoračka utvrda prošla sa malim ožiljkom iz prvog dijela.

Nije bilo vike ni teških riječi na poluvremenu u svlačionici, nije bilo razloga za tim jer panici nije bilo mjesta. U takvim trenucima najvažnije je bilo ostati pribran te povući odgovarajuće poteze.

Na vrata umjesto indisponiranog Stipe Tokića stao je "mlađi" u vatru bačeni Mladin i opravdao ukazano povjerenje. Pred lijepo popunjenim tribinama dugoratske "Streljane" svojim obranama ubirao je pljesak za pljeskom dok je spona Pleić-Marčić u obrani funkcionirala besprijekorno a samim tim i napad je profunkcionirao sa Ðurićem kao organizatorom te na "krilima" Lažete i povratnikom u ekipu Perićem. Kontre su sijevale na sve strane te je ubrzo rezultatski deficit vrlo brzo postao suficit od +7 na samom kraju utakmice, na zadovoljstvo svih prisutnih.