ZAMALO IZNENAĐENJE U KARLOVCU

Put nas je za vikend odveo u Karlovac, na ogled 15. kola, gdje nas je čekala vodeća momčad prvenstva koja se nada ekspresnom povratku u najviši rang hrvatskog rukometa.

Favorit susreta nametnuo se tek od 10. minute. Povećali su svoju prednost na +4 u 14. i velikih +6 u 19. minuti. Međutim, uslijedila je briljantna obrana Hrvatskog dragovoljca. Od tadašnjih 12:6 do kraja poluvremena, domaćini nisu uspjeli postići niti jedan pogodak, pa je serijom 0:6 Dragovoljac zaključio prvi dio na 12:12.
Drugi dio bolje je otvorila gostujuća momčad, ali taj nalet nije dugo trajao. Karlovac je 15 minuta prije kraja stekao prednost od dva gola. Obrana Dragovoljca pružala je do kraja dobar otpor, ali u napadu je nedostajalo rješenja za preokret. Domaća momčad uspjela je zadržati dva boda kod kuće, ali teže nego što su očekivali.
Najviše pogodaka još jednom je postigao Mislav Plazibat - 10 (4 sedmerca), a slijedio ga je Josip Zebić - 4.